Lockurna troligen sen Qing
2013-10-25
210728
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 21 cm
locket mned nagg