Bojan Kina
2013-10-25
210721
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 23 cm
Lockknopp med obetydlig nagg