Bojaner 18/1900-tal
2013-10-23
210711
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger mot powder blue bakgrund, höjd 23 cm
Locken med mindre nagg