Urna Choson dynasti
2013-10-23
210702
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNA, porslin, Korea, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 8,5 cm
Nagg