Penselvaser i bambu
2013-10-22
210688
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVASER, 1 par, bambu, 1900-tal, Kina, skuren reliefdekor med motiv av figurscener, höjd ca 33 cm
Slitage, sprickor