Laris Strunke akvarell
2013-10-22
210684
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STRUNKE, Laris (född 1931): Allén, signerad L. Strunke, akvarell, 66x52 cm,
Inköpt från konstnären