Madeleine Pyk färglitografi
2013-10-22
210632
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med dukat bord, signerad M Pyk, 1400/5000, färglitografi, 56x40 cm