Starkvinsglas
2013-10-23
210621
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STARKVINSGLAS, 19 st. snarlika, Sverige 1800-tal, graverad dekor av ståndarbård, slipade ben, höjd ca10 cm
Vissa med neslipad kant, fotnagg