William Gislander oljemålning
2013-10-22
210580
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GISLANDER, William (1890-1937): "Skagen", signerad och daterad W G-13, olja på duk, 29x38 cm