William Gislander oljemålning
2013-10-22
210578
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GISLANDER, William (1890-1937): Sjöfåglar, signerad och daterad William Gislander 1926, olja på duk 50,5x61,5 cm
Smärre reva