Charlotte Ågård olja
2013-10-20
210438
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Kropp", monogramsignerad Å, olja på duk, 55x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form