August Jernberg gouache
2013-10-20
210394
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JERNBERG, August (1826-1896): Allmogeinteriör, gouache, signerad A. Jernberg, ca 24x38 cm
Slitage, kanter med smärre skador, smärre pappersförlust