Hängskåp 17/1800-tal
2013-10-20
210285
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 17/1800-tal, allmoge, daterad 1739, höjd ca 101 cm, nyckel medföljer
Slitage