Oidentifierad konstnär olja
2013-11-01
210271
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad och daterad -73, Hund med hatt, olja på pannå, 13x20 cm
Färgbortfall