Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-11-01
210270
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Isvaken",1962, signerad, 251/310, färglitografi, 31x43 cm