Miriam Vainio olja
2013-10-19
210255
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAINIO, Miriam (1915-1977): Bystaden, signerad, olja på duk på pannå, 38x46 cm