Miriam Vainio olja
2013-10-19
210253
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAINIO, Miriam (1915-1977): "Mimosa", signerad och daterad -60, olja på duk, 41x31 cm
PROVENIENS: Färg och Form