Ljusstakar silver
2013-10-19
210233
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1958, höjd 7,5 cm
slitage och smärre bucklor