Bengt Böckman färglitografi
2013-10-19
210217
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BÖCKMAN, Bengt (född 1926): (7) Kompositioner, signerade Bengt Böckman,numrerade, färglittografier, varierande mått