Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAINIO, Miriam (1915-1977): Stilleben med tupaner, signerad och daterad Miriam Vainio -67, olja på duk, 42x33 cm
PROVENIENS: Färg och Form
210202
2013-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här