PG Thelander färgetsning
2013-10-19
210163
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): Gymnastiska rörelser, signerad P.G. Thelander, 3/100, färgetsning, 49x63 cm