James Fender oljemålning
2013-11-01
210155
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad JAMES FENDER -77, olja på duk, 89x69 cm