Torsten Renqvist etsning
2013-10-19
210132
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T. Renqvist -53, etsning 7/20, 20x25 cm
Något gulnat