Axel Nilsson blyerts
2013-10-18
210053
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSSON, Axel (1889-1981): (2) Figurkompositioner, signerade, blyertsteckningar, 19x28,5 resp 30x46
PROVENIENS: Färg och Form
Skador