Gideon Börje olja
2013-10-18
210048
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländsk by, signerad Gideon Börje, olja på duk, 45x54 cm