Lena Linderholm färglitografier
2013-10-18
210037
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): 2 st, Landskap med plommon respektive stilleben, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, HC 4/10 respektive 154/225, ca 39x31 respektive 52x70 cm