Siri Rathsman blandteknik
2013-10-18
210006
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RATHSMAN, Siri (1895-1974): "Relief III", blandteknik på papper, signerad och daterad 1965, 50x64 cm