Karl Axel Pehrsson färglitografi
2013-10-18
209891
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, färglitografi, 228/375, 42x27,5 cm