P G Thelander färglitografi
2013-10-18
209883
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Komposition med uggla och päron", signerad P. G. Thelander, 106/110, färgetsning, 24,5x30 cm