Pelle Åberg oljemålning
2013-10-17
209845
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Litet flyttlass, signerad och daterad Pelle Åberg -39, olja på duk, 71x59 cm