Takarmatur 1900-tal
2013-10-17
209833
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, bemålad plåt, över och under belysning, höjd 93 cm
Slitage, ej funktionstestad