Vitrinskåp 1800-tal
2013-10-18
209828
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd 212, 91x41 cm
Fanérskador, en nyckelskylt saknas