Fåtölj 1800-talets andra hälft
2013-10-17
209809
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt
Fanérskador