Fåtöljer 1940-tal
2013-10-17
209755
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, mahogny
Ytskador, del saknas på ett ben