Spelbord 1800-tal
2013-10-17
209729
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd 77, 81x39 cm
Slitage