Lampbord mahogny
2013-10-16
209718
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPBORD med stenskiva, 1800-tal, med låda i sargen, mahognyfaner, höjd 70, diameter 35 cm
Skiva med sprickor, sprickor