Tedosa Qianlong
2013-10-16
209694
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEDOSA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av europeiska blommor, höjd 11,5 cm
Nagg, mynningsspricka, saknar lock