Hjalmar Grahn oljemålning
2013-10-17
209635
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Fartyg vid kust, signerad Hj Grahn, olja på duk på pannå, 33x37 cm,
PROVENIENS: Färg och Form
Hål i hörnen efter häftstift