Axel Kleimer oljemålning
2013-10-17
209608
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLEIMER, Axel (1881-1945): Stadsmotiv med flod signerad och daterad Kleimer 1939, olja på pannå, 37x52 cm