EWK tuschteckning
2013-10-24
209540
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): bl a Per Ahlmark, signerad och daterad EWK 78, tusch, bladmått 48x62,5 cm
Oramad