EWK tuschteckning
2013-10-22
209534
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Biskop, signerad och daterad EWK 68, tusch, bladmått 36x40,5 cm