Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Vänsterpartiet Kommunisterna C.-H. Hermansson, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 36x51 cm
Zustandsbeschreibung
Ej ramad
209527
2013-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner