Rökelsekar mingstil
2013-10-15
209496
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKELSEKAR, patinerad brons, mingstil, reliefdekor och hänklar, höjd 16 cm
Lagningar, slitage