Madeleine Pyk olja
2013-10-16
209489
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "BAH", signerad M. Pyk, olja på duk, ca 34x35,5 cm