Figurin mingstil
2013-10-15
209478
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, lergods, mingstil, knäböjande dignitär, bär spår av förgyllning, höjd 20 cm
Omfattande slitage, skador