Conny Ahlgren blandteknik
2013-10-16
209395
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
AHLGREN, Conny, (1900-tal): Abstrakt landskap, signerad och daterad Conny Ahlgren 91, blandteknik, ca 35,5x44 cm