Peter Dahl färglitografi
2013-10-15
209378
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): CM Bellman ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 41x28 cm