Ljusstakar
2013-10-15
209370
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd ca 21,5 cm
Skador, manschett intryckt, gänga utsliten