Peter Dahl färglitografi
2013-10-15
209356
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, 56x37 cm