Yrjö Edelmann färglitografi
2013-10-15
209354
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 40x48 cm